?? SKYFORGE -TurkceMMO | Türkçe MMO Oyunlar

SKYFORGE

SKYFORGE » Kayıt Ol ve Hemen Oyna!

SKYFORGE » Oyunu İndir (10 GB)

SKYFORGE Videoları

SKYFORGE Oyunu Bilgileri:
 • Kategori : MMORPG
 • Tarih : 16 Temmuz 2015
 • Dili : İngilizce
 • Yaş Sınırı :
 • Boyutu : 10 GB
 • Pvp : Var
 • Grafik : İyi
 • Yayımcı : My.Com

Skyforge , Obsidian Entertainment ve Allods Team tarafından geliştirilmiş, My.Com tarafından yayımlanmış, fantastik ve bilim kurgu temalı MMORPG türü bir oyundur.
Skyforge yapımına 2010 yılında başlanmış nihayetinde ilk kapalı Beta sürümü, Kuzey Amerika ve Avrupa da sunucuları bulunan Microsoft Windows için 11 Mart 2015 tarihinde seçilen oyunculara açılmıştır.

Skyforge, En iyi Action-Combat (Aksiyon-Muharebe) konsolu oyunlarından esinlenilerek, geleneksel hedefleme sistemi geliştirilmiş ve eski nokta ve tıklama tarzı savaşma tarzının muhteşem ve hareketli eyleme dönüştürüldüğü, konusunun Aelion gezegeninde geçtiği güzel bir oyundur.

Skyforge’da alışılagelmiş normal MMORPG oyunlarından farklı olarak LEVEL (Seviye) sistemi yoktur , karakterin seviyesini değil sadece silah ve takılarınızla beraber yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Skyforge’ da ki en farklı özellik, istediğiniz an istediğiniz karakter sınıfına geçebiliyor olmanızdır. Çeşitli karakter sınıfları aralarında geçiş yapma özgürlüğü ile her sınıfın becerilerini ve güçlerini keşfetmekten keyif alacaksınız.

Skyforge’ da 13 sınıf bulunur, bunları inceleyelim hep beraber;

CRYOMANCER  
Cryomancer’lar, etraflarındaki havayı sıkıştırmak ve dondurmak için gelişmiş kriyojenleştiricileri kullanır ve güçlü buz kirişlerine dönüştürür. Cryomancer, düşmanlarını çabucak imha etmesine olanak tanıyan büyük miktarda hasar verebilecek tehlikeli bir rakiptir. Rakiplerini uzakta tutmayı tercih etse de, Soğuk Avcısı, çok yaklaşan herkese ürpertici bir geri çekilme sağlayabilir. Müttefikler hem Cryomancer’ın güçlü saldırgan yeteneklerinden hem de çok sayıda kalabalık kontrol becerisinden yararlanacaklardır. Canavarlara ve diğer oyunculara karşı savaşta olan gruplarda bu çok yönlü sınıf için her zaman bir yer vardır.
                  PALADIN                         Paladin, bir savaşın ön planında savaşmayı tercih eder ve düşmanandan korkmaz. Paladinler, herhangi bir kuvvetin saldırısına dayanabilmelerine ve bir anda birçok düşmana dayanmaya izin veren iyi bir sağlık gücüne sahipken, hızlı yenilenme canavarlarla kesintisiz savaşabildikleri, hareket ettikçe güçlü saldırılar yapabilecekleri anlamına gelir. İlk önce bir kavgaya girişirken, cesur savaşçı hasarların çoğunu alır ve düşmanlarını daha az dayanıklı arkadaşlarından uzaklaştırır. Temel saldırılar gerçekleştirirken, daha güçlü teknikler üzerine harcanabilecek dürüst öfkesini toplar. LIGHTBINDER  
Işık Gücü’nü kullanan bilge ve cesur bir savaşçı olan Lightbinder, düşmanlarını yok edebilir ve müttefiklerini savaş çılgınlığında destekleyebilir. Kalabalık savaşlarda Lightbinder’ler kavganın akışını yönlendirebilirler.
Örneğin, bir müttefik üzerinde döküldüğünde, Lightbinder’in temel saldırısı olan Pulsating flare (Titreşimli Parlama), hasar çıktılarını artırır. Lighbinder’in çok yönlü güçleri onları ölümcül bir savaşçı yapar, ancak düşmanı doğrudan doğruya çekmekten kaçınarak, destek yeteneklerini en üst düzeye çıkarabilirler.

ARCHER  
Okçular, çok uzak mesafelerden hedefleri vurabilen ve düşmanlarını yavaşlatan tuzaklar ve elektrikli ve ateşli ok çeşitleri içeren özel araçlar taşıyabilecek kaçamak atıcılardır.
                  BERSERKER                        Öfke dolu olan Berserker’ler, düşman ordularını kendi ateşli zincir bıçaklarıyla kolayca süpürebilir. Isıtılmış savaşlar sırasında, yakınlardaki kalpler ve ilham veren müttefikler arasında terör etkisi yaparken yaralarının bazılarını tamir etme yeteneğine sahiplerlerdir. KINETIC  
Kinetikler, özel eldivenleri sayesinde enerjiyi idare edebiliyor; Düşmanlarda mermi fırlatmalarını, müttefikleri yerçekimi kalkanlarıyla çevrelemelerini ve etraflarındaki yerçekimsel alanları değiştirerek savaş alanındaki hareketlerini kontrol etmelerini sağlıyor.

NECROMANGER  
Necromancer güçlü büyücüler ve ölüm ustalarıdır. Korkunç büyüler kullanarak, korkunç ölümsüz yaratıklar yükseltebilir ve düşmanlarından syphoning tarafından sağlıklarını geri yükleyebilirsiniz. Kendilerini güçlü bir Lich’e dönüştürebilir, yeni nekrotik yeteneklere erişebilirler.
                  SLAYER                        İnce havadan görünüp çabucak yok olan Slayerlar, bir ceset izini bırakınca fark edilmeden kayar. Onların birincil silahları tıraş bıçaklarından daha keskin bir kılıçtır, ancak rakiplerini öldürmelerinde veya kavga çok yoğunlaştığında geri çekilmelerinde onlara yardımcı olabilecek diğer kartları kollarına kadar uzanır. GUNNER  
Uzun menzilli bir silah uzmanı olan Gunner’lar, yorulmadan bir şekilde çalışırlar ve silahlarını geliştirirler. Yıkıcı teknolojilerini, savaş alanlarını mermi, aşırı ısıtılmış plazma ve patlayıcı roketlerle karıştırmaktan hiç çekinmezler.

WARLOCK | WITCH  
Cadılar sıklıkla, savaşın eteklerinde rahatça bulunurlar ve kendi süpürgeleriyle, kızgınlıklarını duygusal olarak yaymak için gereken güvenli mesafeyi korumak için kullanırlar. Silahlarına takılan mistik tılsımı ve tercih edilen ulaşım yöntemini kullanarak, önceden uygulanan hastalıkları kullanarak önemli hasar meydana getirmek için duruşlarını değiştirebilirler.
                  MONK                        Rahibeler, vücut ve zihin disiplinine hükmederek, sıkıyönetimden geçmişlerdir. Rahibeler, görevlerini yerine getirirken, baş döndürücü akrobatik hareketleriyle düşmanlarına karşı güçlü darbeler bırakmalarını sağlayarak, birkaç özel duruş kullanarak savaşıyorlar. ALCHEMIST  
Simyacı, korozif kimyasal bileşiklerin bir cephanesine ve canlandırıcı eliksirlere erişimi olan yarı deli bilim adamlarıdır. Taşınabilir bir simya laboratuarı olan Simyacılar, düşmanlara asit püskürterek ateş edebilir ve kanatlı pençeleri ile önemli hasarlara neden olabilir..

 

KNIGHT  
Knight’lar, daha az korunan müttefiklerden dikkatlerini yönlendiren sayısız düşmanın saldırısına karşı koyma yeteneğine sahiptir. Kalkan ve mızrakla donatılmışlardır, sadece gelen saldırıları engellemekle kalmayıp aynı zamanda güçlü darbeleri de karşılıyorlar.

SKYFORGE Sistem Gereksinimleri

 • MİNİMUM:
 • İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 3 ve üzeri
 • İşlemci: Intel Pentium Dual CPU E2160 1.80 GHz
 • RAM: 2 GB
 • HDD: 20 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 GTS
  Intel HD Graphics 3000
  Radeon HD 4650
 • ÖNERİLEN:
 • İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 3 ve üzeri
 • İşlemci: Intel Core i5-4430 3.0 GHz
 • RAM: 4 GB veya daha fazla
 • HDD: 20 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 275
  Radeon HD 4870

SKYFORGE Yorumları: