?? DRAKENSANG ONLINE -TurkceMMO | Türkçe MMO Oyunlar

DRAKENSANG ONLINE

DRAKENSANG ONLINE » Kayıt Ol ve Hemen Oyna!

DRAKENSANG ONLINE » Oyunu İndir (21 MB)

DRAKENSANG ONLINE Videoları

DRAKENSANG ONLINE Oyunu Bilgileri:
 • Kategori : Browser
 • Tarih : 2012
 • Dili : Türkçe
 • Yaş Sınırı : 12+
 • Boyutu : 21 MB
 • Pvp : Var
 • Grafik : İyi
 • Yayımcı : Bigpoint

Drakensang Online, olağanüstü 3B grafik ve efektler içeren ve yeni nesil ücretsiz oynanabilir çevrim içi tarayıcı oyunlarını müjdeleyen MMORPG türü oyudur. Ağustos 2011’de açık beta sürümü olarak sunulan oyun Temmuz 2012’de tam olarak kullanıcılarına açılmıştır.

Drakensang Online veya DSO, dünyanın birçok ülkesinden oyuncuların bir arada oynayabileceği internet tabanlı bir aksiyon oyunudur. Eğer büyük bir hayal dünyasını keşfetmek; canavarlar ve diğer oyuncularla savaşmak; istediğiniz karaktere bürünerek karakterinizi yukarı seviyelere getirmek, karakterinize yeni beceriler ve deneyimler kazandırmak; alacağınız, toplayacağınız, satacağınız ya da eriteceğiniz nesneler sayesinde karakterinizi güçlendirmek ve fantastik diyarlarda dolaşmak isterseniz DSO tam da size göre bir oyundur. Ayrıca yeni arkadaşlar edinebilir, onlarla sohbet edebilir ve ekip olarak çalışıp canavarlarla veya rakip oyuncularla mücadele edebilirsiniz.

Drakensang Online da 4 farklı karakter sınıfı bulunmaktadır: Ejderha Savaşçısı, Büyücü, Korucu ve Buhar Teknisyeni.

Ejderha Savaşçıları, yakın dövüş ustalarıdır; bu nedenle düşmana yakın durmaları gerekir. Kılıç ve kalkan kullanırlar.
Çember Büyücüleri, belli bir mesafeden düşmanlarını patlatmak için gizemli yeteneklerini kullanırlar.
Korucular, ok ve yay kullanan olağanüstü nişancıdırlar, ayrıca yakın dövüşte de iyidirler.
Buhar Teknisyenleri, makine yaratma ustaları ve yakın menzil dövüşçüleridir.

Drakensang Görevler:

Maceran İttifak Kalesi’nde başlıyor. Kafasının üzerinde mavi bir soru işareti bulunan ve Yüzbaşı Fairfax olarak adlandırılan bir NPC göreceksin. Bu işaret, o kişinin, onunla konuşarak tamamlayabileceğin bir maceraya sahip olduğu anlamına gelir.

İttifak Kalesi için Not: Bu bölgedeki maceraları tamamladığından emin ol. Ayrıldıktan itibaren bu haritaların hiçbirine geri dönemezsin.

Konuşmayı başlatmak için İttifak Kalesi’ndeki Yüzbaşı Fairfax’in üzerine tıkla. Sonra sana görev bilgileri ve bu macerayı tamamladığında alacağın ödüllerin bilgisi sunulacak. Görevi kabul etmek için yeşil kabul tuşuna tıkla.

Eğer Günlük Görevler’i (kısayol “Q”) açarsan, buradaki listede “Ander Dünyasına Saldırı”yı göreceksin. Eğer Saldır’a tıklarsan, ne yapman gerektiğini unutman halinde sana yardımcı olmak için sağ tarafta açılacak pencerede macera için gereken şartları göreceksin. Bu pencerede macerayı tamamladığın takdirde kazanacağın ödülü de görebilirsin.

Bu sefer, Anderworld’e saldırıyı tamamlamak için kaleden daha da ileri git ve Yüksek Salon’a gir. Buradaki Anderworld yaratıklarını öldürdükten sonra, Usta Vithrandir’e git. Onunla konuştuktan sonra Demirci Kalesi’ne girebilirsin.

Bir teklifi tamamladığında, çoğu kez o kişi sana yeni bir teklif daha sunar. Ne kadar çok macera tamamlarsan, tamamlamak için o kadar daha yeni macera açılır.

Not: Küçük haritayı açtığın zaman (kısayol “M”), teklif veren kişilerin yerini de ? ya da ! işaretleri şeklinde görebileceksiniz, iyi oyunlar…

DRAKENSANG ONLINE Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows® 7 / Vista® SP2 / XP® SP3
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4000+
 • RAM: 1 GB
 • HDD: 2,5 GB
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce FX 5500 / ATI Radeon 9500

DRAKENSANG ONLINE Yorumları: